CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Çanakkale Baskılı Pasta Kutusu

Çanakkale Baskılı Pasta Kutuları | Çanakkale Pasta Kutusu | Çanakkale Pasta Kutusu Fiyatları | Çanakkale Baskısız Pasta Kutusu | Çanakkale Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Çanakkale Pasta Kutusu Baskılı | Çanakkale Pasta Kutusu Siparişi | Çanakkale Baskılı Kutu | Çanakkale Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Çanakkale pasta kutusu, çanakkale baklava kutusu, çanakkale pizza kutusu, çanakkale lahmacun kutusu, çanakkale pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Çanakkale baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Çanakkale baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Çanakkale baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı çanakkale pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Çanakkale baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Çanakkale Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Çanakkale baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için çanakkale pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel çanakkale pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çanakkale baskılı pasta kutusu, çanakkale baskılı pasta kutusu fiyatları, çanakkale pasta kutuları, çanakkale pasta kutusu fiyatları, çanakkale pasta kutusu imalatı, çanakkale baskılı pasta kutusu ve fiyatı, çanakkale ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner