CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Çanakkale Baskılı Pide Kutusu

Çanakkale Baskılı Pide Kutusu | Çanakkale Pide Kutusu Fiyatları |Çanakkale Pide Kutusu  |Çanakkale Pide Kutusu Ölçüleri | Çanakkale Pide Kutusu İmalatı | Çanakkale Hazır Pide Kutusu | Çanakkale Pide Ve Lahmacun Kutusu | Çanakkale Pide Kutuları | Çanakkale Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, çanakkale baklava kutusu, pizza kutusu,çanakkale lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Çanakkale baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Çanakkale baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Çanakkale baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Çanakkale baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Çanakkale pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı çanakkale pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Çanakkale baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Çanakkale pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Çanakkale baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için çanakkale pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel çanakkale pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çanakkale baskılı pide kutusu, çanakkale pide kutusu fiyatları, çanakkale pide kutusu imalatı, çanakkale pide kutusu , çanakkale baskılı pide kutusu fiyatları, çanakkale baskılı ambalajlar, çanakkale pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner