Çanakkale Polietilen Opak Etiket

Çanakkale Polietilen Opak Etiket | Çanakkale Opak Pe Polietilen Etiket | Çanakkale Opak Polietilen Etiket | Çanakkale Opak Etiket | Çanakkale Opak Etiket Fiyatları | Çanakkale Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Balıkesir

polietilen opak etiket

Çanakkale Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Çanakkale opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Çanakkale opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta çanakkale opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir çanakkale etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Çanakkale opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Çanakkale polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız çanakkale barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Çanakkale polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve çanakkale opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çanakkale polietilen etiket, çanakkale polietilen opak etiket, çanakkale opak etiket fiyatları, çanakkale opak etiket, çanakkale opak polietilen (pe) etiket, çanakkale sembol etiket, çanakkale polietilen pe etiket, çanakkale opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner