Çanakkale Mat Polipropilen Etiket

Çanakkale Mat Polipropilen Etiket | Çanakkale Pp Etiket | Çanakkale Mat Etiket | Çanakkale Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Çanakkale Polipropilen Ürünler | Çanakkale Sembol Barkod Etiket | Çanakkale Mat Pp Etiket | Çanakkale Barkod Sistemleri | Çanakkale Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Çanakkale mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Çanakkale polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Çanakkale pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Çanakkale mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Çanakkale at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Çanakkale mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Çanakkale mat pp etiket çanakkale opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çanakkale mat etiket, çanakkale opak pp, çanakkale mat ppçanakkale boş etiket, çanakkale termal etiket fiyatları, çanakkale şeffaf pp, çanakkale mat polipropilen, çanakkale etiket, etiket balıkesir, ribon balıkesir, karekod okuyucu balıkesir, polipropilen, çanakkale polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner