Çanakkale Chromolux Etiket

Çanakkale Chromolux Etiket | Çanakkale Chromolux Etiket Nedir | Çanakkale Chromolux Etiket Fiyatları | Çanakkale Chromolux Etiket Baskı | Çanakkale Kromolüks Etiket | Çanakkale Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Çanakkale Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Çanakkale chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Çanakkale chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan çanakkale chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan çanakkale kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı çanakkale chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Çanakkale chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Çanakkale chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve çanakkale kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Çanakkale choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Çanakkale choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel çanakkale etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çanakkale etiket, çanakkale etiket fiyatları, çanakkale barkod etiket fiyatları, çanakkale baskılı etiket fiyatları, çanakkale barkod, çanakkale rulo etiket fiyatları, çanakkale barkod fiyatları, çanakkale rulo etiket, çanakkale yapışkanlı etiket, çanakkale barkod sistemi, çanakkale barkod okuyucu, çanakkale barkod okuyucu fiyatları, çanakkale koli etiketi, çanakkale tekstil etiketi, çanakkale saten etiket, çanakkale metal etiket, çanakkale mat pp etiket, çanakkale mat pe etiket, çanakkale etiket baskı, çanakkale mat polietilen etiket, çanakkale lazer etiket, çanakkale boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner