CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Çanakkale Baskılı Pizza Kutusu

Çanakkale Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Çanakkale Pizza Kutuları | Çanakkale Pizza Kutusu Fiyatları | Çanakkale Pizza Kutusu | Çanakkale Pizza Kutusu İmalat | Çanakkale Pizza Kutusu Ölçüleri | Çanakkale Pizza Kutusu Fiyatları | Çanakkale Baskısız Pizza Kutusu | Çanakkale Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, çanakkale baklava kutusu, çanakkale lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Çanakkale baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Çanakkale baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Çanakkale baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Çanakkale baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Çanakkale baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Çanakkale pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Çanakkale pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Çanakkale askılı pizza kutusu fiyatları ile çanakkale pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Çanakkale baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla çanakkale baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çanakkale baskılı pizza kutusu, çanakkale pizza kutuları, çanakkale basklı kutular, çanakkale baskılı pizza kutusu fiyatları, çanakkale pizza kutusu fiyatları, çanakkale pizza kutusu imalatı, çanakkale pizza kutusu, çanakkale baskılı pizza kutusu satışı, çanakkale baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner