Çanakkale Güvenlik Etiketi

Çanakkale Güvenlik Etiketi | Çanakkale Garanti Etiketi | Çanakkale Güvenlik Etiketleri | Çanakkale Etiket | Çanakkale Alarm Etiketi | Çanakkale Güvenlik Etiketi Fiyat | Çanakkale Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Çanakkale garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan çanakkale güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya çanakkale kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan çanakkale güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi çanakkale olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket çanakkale kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Çanakkale güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel çanakkale güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çanakkale garanti etiketi, çanakkale güvenlik etiketi, çanakkale etiket, çanakkale kırılgan etiket fiyatları, çanakkale termal etiket, eko etiket çanakkale , çanakkale güvenlik etiket fiyatları, çanakkale emniyet etiketi, çanakkale garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi balıkesir.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner