Çanakkale Silvermat Etiket

Çanakkale Silvermat Etiket | Çanakkale Silvermat Etiket Fiyatları | Çanakkale Silvermat Etiket Özellikleri | Çanakkale Silvermat Etiket Yazıcı | Çanakkale Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Çanakkale Silver Mat Etiket | Çanakkale Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Çanakkale silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir çanakkale etiket türüdür. Genellikle kitap ve çanakkale barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Çanakkale silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun çanakkale etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan çanakkale silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Çanakkale silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Çanakkale silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Çanakkale silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Çanakkale silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Çanakkale silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Çanakkale etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Çanakkale silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çanakkale silvermat etiket, çanakkale termal etiket, çanakkale silver mat etiketler, çanakkale mat etiketler, çanakkale silver mat etiket fiyatları, çanakkale etiket fiyatları, çanakkale şeffaf etiket fiyatları, çanakkale silver mat barkod etiketi, çanakkale barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner