Çanakkale Eko Termal Etiket

Çanakkale Eko Termal Etiket | Çanakkale Eko Termal Etiket Fiyatları | Çanakkale Eko Termal Kağıt | Çanakkale Termal Etiketler | Çanakkale Eco Termal Etiket Nedir | Çanakkale Top Termal Etiket | Çanakkale Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Çanakkale eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Çanakkale eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için çanakkale etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu çanakkale etiket en çanakkale ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Çanakkale eko termal etiket fiyatları ve çanakkale eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan çanakkale eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Çanakkale eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Çanakkale termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Çanakkale ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Çanakkale etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çanakkale termal etiket, çanakkale etiket balıkesir, çanakkale boş etiketçanakkale eco etiket, çanakkale etiket fiyatları, çanakkale eko termal etiket, çanakkale etiket, çanakkale eco termal etiket fiyatları, çanakkale sıra numarası etiketi, çanakkale ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner