Çanakkale PP Opak Etiket

Çanakkale Pp Opak Etiket | Çanakkale Pp Opak Etiket Nedir | Çanakkale Opak Polipropilen Etiket | Çanakkale Opak Polipropilen Opak Pp Etiket | Çanakkale Pp Opak Barkod Etiketleri | Çanakkale Opak Etiket Fiyatları | Çanakkale Opak Etiket Baskı

pp opak etiket

Çanakkale pp opak etiketler poliprobilen malzemeden üretilmektedir. Sudan ve nemden etkilenmez. Sert yapıdan oluşan bir etiket hammaddesidir. Fazla zorlanmadığı ve esnemediği müddetçe yırtılma olasılığı yoktur. Darbe sürtünmelere karşı oldukça dayanıklı olan opak etiketler ribon baskı ile elde edilmektedir. Çanakkale pp opak barkod etiketleri kozmetik ve kimya sektörlerinde oldukça fazla kullanılmaktadır. Çanakkale opak polipropilen opak pp etiket kimyasal etkileşimlere karşı bile oldukça dayanıklıdır. 

Pp opak etiket nedir ? sert bir malzemeden üretilen bir etiket türüdür. Isıya, ışığa ve diğer dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Çanakkale pp opak etiket yüzeyi mattır. Ribon baskı için uygun etiket hammaddesidir. Esnemez  ve kolay kolay yırtılmaz. Ürünlerinizi etiketlemek için kullanabileceğiniz çanakkale  etiket türleri arasındadır.

 

Örnekler:

Opak polipropilen etiket dayanıklı malzemeden üretilmiş plastik bazlı piyasada oldukça fazla ilgi gören etiketler arasında yer almaktadır. Çanakkale opak etiket ortam koşullarına karşı dirençlidir. Su ve nemle temas ettiğinde yapısı bozulmaz. Isı ve ışıktan etkilenmez. Belirli bir ölçüye kadar zorlama ile yırtılmamaktadır. Çanakkale pp opak etiket üst yüzeyi ve yapışkanlı kısmı parlak beyaz renklidir. İsteğinize göre baskılı üretim de yapılabilmektedir. Çanakkale opak etiket baskı üzerine alınan baskının kalitesi oldukça iyidir. Çanakkale pp opak barkod etiketleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çanakkale opak baskı nedir, çanakkale pp opak nedir, çanakkale pp etiket, çanakkale pp etiket baskı, çanakkale opak etiket baskı, çanakkale opak etiket fiyatları, çanakkale opak polipropilen etiket, çanakkale opak etiket nedir, çanakkale polipropilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner