Çanakkale Fastyre Etiket

Çanakkale Fastyre Etiket | Çanakkale Sembol Barkod Etiket | Etiket Çanakkale | Çanakkale Etiket Fiyatları | Çanakkale Fastyre Etiket Fiyat | Çanakkale Fastyre Etiket Nedir

fastyre etiket

Çanakkale fastyre etiket kuşe kaplı, yüzeyi metalik gri ile boyanmış, ribon baskı ile üretilen etikettir. Yapışkan özelliği oldukça etkilidir. Genellikle tekstil firmalarının çanakkale kartela etiketi olarak kullanılmaktadır. Piyasada lastik etiketi veya çuval etiketi olarak da adlandırılır. Firmanıza özel baskılı veya baskısız çanakkale fastyre etiketi üretimi yapılmaktadır. Kuvvetli yapışma özelliğinden dolayı pürüzlü yüzeylere bile gayet sağlam bir şekilde yapışmaktadırlar.

Çanakkale kağıt bazlı etiket grubunun bir üyesi olan Çanakkale astyre Etiket, kağıt bazlı etiketler ile aynı özelliğe sahiptir. Zorlanmaları durumunda yırtılma özelliği vardır. Çanakkale fastyre etiketin diğer kağıt bazlı etiketler ile arasındaki fark ise, zemininde özel bir yapışkanın bulunması ve bozuk, engebeli yüzeylere bile sıkı sıkıya yapışmasıdır. Özel yapışkanın bulunduğu tarafı metalik gri ile boyanmış olup, üst tarafı vellum ya da kuşe kağıt ile kaplanmaktadır.

 

 

 

Örnekler:

Fastyre kağıt bazlı bir etiket çeşidi olduğundan dolayı wax ribbon aracılığıyla termal transfer yöntemiyle çanakkale baskı alınmaktadır. Fastyre etiket, bazı sektör tarafından çuval  ya da lastik etiketi olarak da bilinmektedir. Bunun sebebi de pürüzsüz olmayan yüzeylere kolaylıkla yapıştığından dolayı ağırlıklı olarak bu sektörler tarafından tercih edilmesinden kaynaklanmaktadır. Fastyre etiket fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çanakkale fastyre etiket, çanakkale etiket baskı, çanakkale boş etiket, çanakkale termal etiket, Çanakkale etiketçi, çanakkale boş etiket, ucuz etiket balıkesir, çanakkale fastyre etiket fiyatları, çanakkale ribon baskı, çanakkale kartela etiket, çanakkale çuval etiket, çanakkale kuşe kaplı etiket, çanakkale lastik etiketi.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner