Çanakkale Lamine Termal Etiket

Çanakkale Lamine Termal Etiket | Çanakkale Lamine Termal Etiket Fiyatları | Çanakkale Lamine Termal Etiket Nedir | Çanakkale Lamine Termal Barkod Etiketi | Çanakkale Termal Etiketler | Çanakkale Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Çanakkale lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Çanakkale lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Çanakkale lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Çanakkale lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen çanakkale etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda çanakkale termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer çanakkale  etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan çanakkale  lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Çanakkale termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Çanakkale lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Çanakkale etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Çanakkale lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Çanakkale lamine termal etiket nedir? Lamine çanakkale termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel çanakkale lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Çanakkale lamine etiket, çanakkale termal etiket, çanakkale top etiket, çanakkale ribonsuz baskı, çanakkale baskılı etiket, çanakkale renkli termal etiket, çanakkale lamine termal barkod etiketi, çanakkale kuşe etiket, çanakkale termal etiket boyutları, çanakkale boş etiket, çanakkale termal etiket fiyatları, çanakkale lamine etiketler, çanakkale eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner